UR & KLOCKOR / Väggur / Lodur 16165421
nr 1616 5421
Lodur
höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:39:06
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr